Ваш гід в Чехії - Екскурсії по Празі та Чехії українською

Богемні подорожі не лише по Богемії

Україномовний гід по Празі та Чехії Віталій Кравець

Гід по Чехії
З 2001 року на ринку туризму
+420720694262, korolucha@atlas.cz
+420720694262 korolucha@atlas.cz
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Логотип
Email,  Mobil,  Viber,  WhatsApp
+420720694262
korolucha@atlas.cz
Перейти до контакту

Пам'ятки архітектури є лише скелетом екскурсії,
її тілом є історія,
а в легендах пізнається душа народу!

Україномовний гід по Празі, Чехії та Моравії Віталій Кравець до Ваших послуг. З 2001 року знайомлю туристів з пам'ятками Чеської Республіки. В 2005-2020 роках проведення приватних та групових екскурсій було моєю головною діяльністю. З початком пандемії пріоритети змінилися, але з туризм не покинув повністю. На цьому сайті пропоную Вашій увазі різноманітні індивідуальні "Екскурсії по Празі" та "Поради" щодо самостійного проведення часу в місті: вибір музеїв, галерей, сувенірів, пивних, парків та іншого. В розділі "Коли приїхати" інформую про наближення цікавих культурних та туристичних подій в Чехії. Маю всі необхідні ліцензії для кваліфікованої праці екскурсоводом. В розділі "Екскурсії по Чехії" пропоную приватні екскурсії з трансферами. Також би радий привернув увагу до екскурсії по Моравії: це міста з об'єктами ЮНЕСКО - Оломоуц, Кромержиж, Брно, та інші. Екскурсії по Моравії проведу сам за умови, що буду вільний в потрібний день. Для екскурсій по Празі опосередкую контакти з україномовними ліцензованими колегами.

Якщо бажаєте екскурсію по Празі та інших найпопулярніших містах, але не бажаєте вивчати цілу пропозицію, можете на сторінці ТОП-екскурсії вибрати з найчастіше замовлюваних: оглядові по Празі, легенди Праги, Кутна Гора, Карлові Вари, Чеський Крумлов. Для замовлень екскурсій з трансфером у ці міста достатньо заповнити декілька рядків у бланку та відіслати:
Про Прагу
Празькі дахи
Під охороною ЮНЕСКО є в Празі понад 11 кв. км. З того 8,5 кв. км. є історичним центром міста. Це після Риму другий за розмірами міський архітектурний заповідник в Європі, що увійшов до списків світової культурної спадщини ЮНЕСКО. 1100 років історії Праги видно в романтичному лабіринті старовинних вуличок на берегах річки Влтави, в палацах, парках, храмах. Сучасна оригінальна архітектура гармонійно злилася в один ансамбль з пам'ятками старовини. Прага золота, стовежата, магічна, місто на семи пагорбах, музей архітектури під відкритим небом - це неповний перелік епітетів, подарованих Празі її гостями. Протягом найуспішнішого туристичного сезону 2019 року місто відвідало 7 млн заграничних туристів, з того понад 150 тисяч громадян України. Українські туристи за статистикою залишалися в місті звичайно на 3-4 ночі. За кількістю туристів Прага була на 6 місці між усіма європейськими містами.
Про Чехію
Територія Чеської Республіки складає лише 0,05% суходолу планети. Але на такій малій площі знаходиться аж 1,2% всіх об'єктів світової культурної та природної спадщини ЮНЕСКО: Прага, Чеський Крумлов, Кутна Гора, Телч, село Голашовіце та інші. Це в 30 разів густіше розміщення об'єктів світової культурної спадщини, ніж в середньому по світу. В країні є 30 курортних міст, понад півтори сотні замків та палаців зі збереженими інтер'єрами, 40 міських архітектурних заповідників, сотні пивзаводів та мініпивзаводів, виноробні регіони, чотири національні парки та десятки заповідників, 14 доступних туристам печер, 15 зоопарків і цікаві технічні пам'ятки. Можливість відвідати багато цікавих місць з мінімумом переїздів в найуспішнішому туристичному 2019 року привабило до Чехії майже 11 млн заграничних туристів, з того понад 270 тисяч було з України. І Ви можете також особисто переконатися в словах чеського гімну, що "земний рай це є на вигляд!" З радістю познайомлю Вас з містами, замками, багатою історією і прекрасною природою країни в серці Європи.
Про гіда
Вік 50 років. В Чехії живу з 1999 року. Освіта теологічна, незавершена історична і педагогічна. Екскурсії по Чехії проводжу українською, чеською і російською мовами з 2001 року. В 2005-2020 роках туризм був моєю єдиною діяльністю. Працював з індивідуальними туристами та з туристичними групами. Під час пандемії, коли подорожувати стало майже неможливо, почав бути чинний і в іншій галузі, від котрої вже не відмовлюся. Здобув освіту за фахом спеціальна педагогіка та працюю в дитячому будинку для дітей з поведінковими розладами та межовими розладами особистості. Тому часто буваю зайнятий в потрібний замовникам день. Але в такому разі у відповіді на замовлення екскурсії відразу попереджу про свою зайнятість та по можливості запропоную контакти інших професійних україномовних колег.
ІČ:69812161
  • Підприємницька ліцензія для праці гідом з 2001 року
  • Концесія для пасажирських перевезень з 2008 року
  • Посвідчення гіда по Празі №0339 видане Празькою інформаційною службою
  • Посвідчення гіда Єврейського музею в Празі № 0862 видане Освітнім центром Єврейського музею в Празі
  • Посвідчення Вищої школи підприємництва в Празі про професійну кваліфікацію гіда
  • Посвідчення Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки про професійну кваліфікацію для праці гідом в інших країнах Євросоюзу
  • Посвідчення управління Крконошського національного парку про участь у освітньому семінарі Гірський гід по національному парку Крконоше


Веб-сторінки чеської, європейської та світової асоціації гідів:
 Асоціація гідів Чеської Республіки Європейська федерація асоціацій гідів Світова федерація асоціацій гідів

Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Назад до змісту