В Празі з дітьми - Екскурсії по Празі та Чехії українською

Богемні подорожі не лише по Богемії

Україномовний гід по Празі та Чехії Віталій Кравець

Гід по Чехії
З 2001 року на ринку туризму
+420720694262, korolucha@atlas.cz
+420720694262 korolucha@atlas.cz
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Логотип
Email,  Mobil,  Viber,  WhatsApp
+420720694262
korolucha@atlas.cz
Перейти до контакту

В Празі з дітьми

Можливостей провести час в Празі одночасно цікаво для себе і для дітей є безліч: квітучі парки з павичами і "золотими" рибками, сьомий за красою зоопарк світу, плавання на катамаранах поміж лебедями на річці Влтаві, ігрові майданчики для найменших дітей, парк динозаврів на даху торговельного центру та багато іншого.
Фунікулер на Петршін і "ейфелева" вежа
Займе дітей мінімально на годину. Якщо відвідати всі атракціони та пройтися по парку, то й пів дня.
Історія фунікулеру почалася в 1890 році перед проведенням в Празі Промислової вистави. Пагорб Петршін прикрасили вежею, що своїми формами нагадує паризьку Ейфелеву, але є в п'ять разів меншою. Фуніклер було збудовано, щоб було зручніше паньству на відпочинку підійматися нагору. Прогулюючись парком і споглядаючи панорами міста, можна поступово зійти по алеях вниз пішки. На пагорбі в літнім сезоні теж можливо відвідати рожевий сад, дзеркальний лабіринт, фортифікаційну стіну з XIV століття, на схилі пагорбу є вистава фентезі-картин "Магічна печера". Часом нагорі возять дітей на поніках.
Від'їжджає від зупинки Уєзд (Újezd) трамваїв №№ 9, 12, 22. На фунікулер дійсні квитки міського громадського транспорту.
Дзеркальний лабіринт
Листопад-лютий 10:00-18:00, березень і жовтень 10:00-20:00, квітень-вересень 10:00-22:00.
Дорослі 75, діти 55, сім'я з дітьми 210 крон.
Займе дітей мінімально на пів години.
Дзеркальний лабіринт з 1891 року знаходиться на пагорбі Петршін в дерев'яному павільйоні, збудованому клубом чеських туристів. Павільйон зовні має вигляд готичної Вишеградської брами міста. Всередині є лабіринт, збудований з 31 великих дзеркал. На кінці лабіринту ще є панорамна картина "Битва зі шведами на Карловому мості в 1648 році" і кімната сміху з 14 кривими дзеркалами.
Біля верхньої зупинки фунікулеру на Петршін.
Музей мініатюр
Strahovské nádvoří 11
Щоденно 9:00-17:00.
Дорослі 100 крон, діти 50 крон.
Займе дітей приблизно на 15-20 хвилин.
Біля 40 предметів, котрі можна побачити лише з мікроскопом: підкована блоха, верблюди в вушку голки, "Отче наш" на волоску, лебедине озеро на маковому зернятку та інше.
У дворі Страговського монастира.
Зупинка Погоржелец (Pohořelec) трамвай 22.
Виставка морських акваріумів
Щоденно 10:00-19:00.
Ціни квитків в них дуже багатоваріантні: від безкоштовних для дітей ростом до 80 см аж до 320 крон для дорослих.
Займе дітей мінімально на годину.
Вистава морських акваріумів була витворена в 2001 році. В 50 акваріумах різних розмірів від 200 до 100000 літрів можна побачити акули, актинії, клоунів, баракуди, корали. Концепція вистави відрізняється від традиційних океанаріумів. Ціллю є не вразити відвідувача величезною масою води, як це робиться в світових океанаріях, але на прикладі багатьох помірно менших акваріумів дати можливість подивитися на морських тварин максимально зблизька.
Зупинка Виставіштє Голешовіце (Vystaviště Holešovice) трамваїв №№ 12, 17, 24.
Зоопарк
Квітень, травень, вересень, жовтень 9:00-18:00. Червень - серпень 9:00-19:00. Березень 9:00-17:00. Листопад - лютий 9:00-16:00.
Дорослі 200 крон, діти 150 крон.
Займе дітей і дорослих на цілий день.
Празький зоопарк було засновано в 1931 році. Його комплекс займає 60 гектарів площі на березі річки Влтави і на скелях над річкою. Тварини в усіх чеських зоопарках мають дуже добрі умови проживання. Спеціально пишу слово "проживання" замість "утримання". Наприклад, в літній час черепахи пасуться на газонах. Слони мають на літо велике подвір'я з басейном, а бегемоти навіть мають басейн з підігрівом. Жирафи, зебри і антилопи ходять разом по відкритому трав'яному просторі. Є павільйони з хижаками, комахами. В індонезійському павільйоні цілорічно утримується висока температура і вологість повітря. В ньому можна побачити не тільки тварин, але й рослини Індонезії. Є багато закусочних і атракціонів для дітей на території цілого зоопарку. Зоопарк було в 2008 році оцінено журналом "Forbes", як сьомий найгарніший на світі. А в 2014 році те ж місце в рейтингу отримав на сайті Tip.Advisor.com. 1 млн 300 тис відвідувачів за рік.
При вході обов'язково на касі купити мапу, щоб не заблукати і нічого цікавого не пропустити. На території зоопарку багато бістро, один ресторан і дитячі ігрові майданчики.
Автобусом № 112 від зупинки червоної лінії метро Надражі Голешовіце (Nádraží Holešovice) до зупинки Зоо (Zoo).
Золота вуличка на Празькому Граді
Вулиця має вигляд ніби з казки чи мультфільму. Маленькі кольорові двоповерхові будиночки з сувенірними магазинами чи музеями всередині. Протягом дня вхід можливий лише з єдиним квитком на всі інтер'єри Празького Граду. Між 17 і 20 годинами є вхід безкоштовний, але від 18 години закриваються інтер'єри будиночків.
Зупинка "Пражскій град" (Pražský hrad) трамваю №22.
Історичний трамвай
Від квітня до 17 листопада в суботи, неділі і свята від 12:00 приблизно до 17:35 по Празі їздить історичний трамвай №41.
Дорослі 35, діти 25 крон
Проїжджає весь історичний центр. На одному кінці маршруту є музей міського транспорту, а на другому кінці є виставка морських акваріумів. Квиток на цей трамвай купується безпосередньо в трамваї у кондуктора. Немає потреби їхати від кінцевої зупинки до кінцевої. Це займає 35 хвилин. Історичним трамваєм замість звичайного можна один раз проїхати до якогось об'єкту, який плануєте відвідати.
Проїжджає через: Vozovna Střešovice – Brusnice – Pražský hrad – Královský letohrádek – Malostranská – Malostranské náměstí – Hellichova – Újezd – Národní divadlo – Národní třída – Lazarská – Vodičkova – Václavské náměstí – Jindřišská – Masarykovo nádraží – Náměstí republiky – Dlouhá třída – Nábřeží Kapitána Jaroše – Strossmayerovo náměstí – Veletržní – Výstaviště Holešovice.
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Назад до змісту