Умови надання послуг - Екскурсії по Празі та Чехії українською

Богемні подорожі не лише по Богемії

Україномовний гід по Празі та Чехії Віталій Кравець

Гід по Чехії
З 2001 року на ринку туризму
+420720694262, korolucha@atlas.cz
+420720694262 korolucha@atlas.cz
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Логотип
Email,  Mobil,  Viber,  WhatsApp
+420720694262
korolucha@atlas.cz
Перейти до контакту

Умови надання послуг

І. Загальні умови
 1. Це є умови надання послуг клієнтам туристичного агенства Vít Kraveс (далі ТА), ідентифікаційний номер IČ:69812161.
 2. Здійснюючи замовлення, погоджуєтеся з умовами надання послуг.
 3. При наданні послуг стосунки ТА та клієнта керуються законами Чеської Республіки (Громадянським кодексом, Торговельним законом, Законом про туристичний рух, Законом про охорону особистих даних) та цими умовами.
ІІ. Договір про надання послуг
 1. Клієнтом ТА є фізична чи юридична особа, котрій у письмовій чи електронній формі було підтверджено її запит на послугу.
 2. Підтвердження про надання замовлених послуг може бути за бажанням клієнта роздруковано на папері, відіслано на email, Viber, WhatsApp чи Facebook Messenger.
 3. В підтвердженні буде вказано об'єкти замовлених екскурсій, маршрут трансферу (якщо замовлено), вартість екскурсійних послуг та трансферу, вартість вхідних квитків у замовлені екскурсійні об'єкти, планований час та місце початку надання послуги.
 4. При тривалій співпраці з туристичними фірмами, якщо існує домовленність про регулярне повторення однакової програми, достатньо підтвердити надання послуги згідно з її домовленою комерційною назвою.
 5. Висловленням згоди з пописом надання послуг клієнт підтверджує, що є ознайомлений і згідний з умовами та цінами.
 6. ТА може відмовитися прийняти замовлення, якщо отримає запит на послугу, котру неможливо реалізувати чи її надання буде для ТА фінансово невигідним.
 7. Про відмову буде замовника повідомлено у відповіді на запит.
ІІІ. Екскурсійні послуги
 1. ТА забезпечить проведення екскурсій в замовлених об'єктах самостійно або скористається послугами інших кваліфікованих гідів.
 2. Якщо на якихось туристичних об'єктах неможливо забезпечити проведення екскурсії мовою клієнта (за бажанням українська чи російська), то ТА забезпечить переклад до мови клієнта.
 3. Якщо внутрішні розпорядження туристичного об'єкту не дозволяють екскурсії з перекладачем, буде клієнтові запропоновано вибір з пропонованих об'єктом мовних варіантів.
 4. Якщо не буде можливо надати послугу мовою клієнта, то мова проведення екскурсій на окремих туристичних об'єктах буде з клієнтом попередньо узгоджена і буде вказана у підтвердженні про надання послуг.
IV. Оплата послуг
 1. У вказану на веб-сторінках ціну входить екскурсійне обслуговування та перевезення пасажирів. В ціну не входять вхідні квитки до туристичних об'єктів. Їхня вартість додатково вказана у описі об'єктів.
 2. Оплата екскурсійних послуг та перевезень можлива в євро, чеських кронах та банківською карткою.
 3. Оплата послуг індивідуальними клієнтами (група до 6 осіб) здійснюється безпосередньо після закінчення надання послуги або за бажанням клієнта перед наданням послуги.
 4. Оплата долучення до групових екскурсій здійснюється завжди перед проведенням екскурсії. Найпізніше безпосередньо перед її початком.
 5. За домовленністю оплата послуг наданих турфірмам може проводитися переказом частки на банківський рахунок.
 6. При замовленні послуг, що передбачають попередні фінансові витрати ТА перед проведенням послуги, може ТА вимагати передоплату. Здійснити передоплату можливо готівкою чи переведенням частки на банківський рахунок.
V. Скасування замовлення
 1. ТА може скасувати замовлення, якщо настануть непердбачувані погодні чи політичні умови, що зроблять реалізацію послуги небезпечною чи неможливою.
 2. ТА може запропонувати надання замовлених послуг партнерськими туристичними агенствами, якщо з причини зайнятості, захворювання чи поломки транспортного засобу не зможе надати послугу самостійно.
 3. Клієнт може скасувати чи змінити своє замовлення в будь-який час, найпізніше 24 години перед запланованим початком виконання замовлення.
 4. Якщо в зв'язку з виконанням замовлення ТА не були проведені жодні оплати і не виникло з боку ТА жодних зобов'язань перед третіми особами, то скасування замовлення є можливе без оплати відступного.
 5. Якщо для реалізації замовлення ТА провело оплату чи зобов'язалося провести оплату третім особам, клієнт повинен їх проплатити ТА.
 6. Якщо клієнт скасує своє замовлення менше, ніж 24 години перед початком надання послуги, зобов'язується оплатити 30€ відступного.
VI. Зпосередкування іншого гіда
 1. ТА може відмовитися від прийняття замовлення, якщо можливості його виконання обмеженні зайнятістю в потрібний замовникові день та час.
 2. Якщо ТА не має можливості прийняти й реалізувати замовлення, то може за згодою замовника надати йому контактні дані інших гідів, котрі матимуть бажання виконати замовлення за тотожних умов.
 3. Надання зі згоди замовника контактних даних інших туристичних фірм чи гідів має виключно інформатиний характер.
 4. ТА не бере на себе відповідальність за домовленості між замовником та іншими турфірмами. Питання ватості й оплати послуг є виключно пердметом їхніх двосторонніх домовленостей.
VIІ. Опрацювання персональних даних
 1. Клієнт дає згоду ТА на використання своїх особистих даних (ім'я, email, номер мобільного телефону тощо) потрібних для повноцінного зв'язку ТА з клієнтом при обговоренні замовлення та наданні послуг.
 2. Особисті дані клієнта будуть ТА використані виключно в процесі надання клієнтові замовлених послуг. Не будуть використані для засилання реклам, ані не будуть передані третій особі.
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Назад до змісту